Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Arma

Dekoratif armalar birçok alanda kullanabileceğiniz zevkinizi yansıtan ya da markayı ön plana çıkarmanızı sağlayan objelerdir. Otomotiv sektöründe araç arkalarında gördüğünüz armalar yeni modeller ve kolay kullanımı ile kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Ürün çeşitlerimizi www.otoliman.com sayfasından görebileceğiniz gibi temin edebilirsiniz.

Reflektör Armalar

Reflektör olarak kullanmak istediğiniz armalar için kırmızı ve sarı renk Arma mevcut. Krom çerçeveli ve ikili takım olarak satışa sunulan bu armalar dekoratif amaçlıdır. Uygun fiyatlıdır. Uygulaması kolaydır.

Şekilli Armalar

Hayvan dostlarımızın resimleri ile süslediğimiz Arma modelleri arasında en çok tercih edilenler köpek resimli armalar. Farklı tasarımlar ile hazırlanmış olan bu modeller nikel kaplamadır. Kaliteli ve sağlam olan ürünler uygun fiyatlardan www.otoliman.com üzerinden satıştadır. Tarihi armalardan yana olanlar için Osmanlı devlet arması plastik üzerine parlak kromaj ile işlenmiştir. Gösterişli duran bu armalarda çift taraflı bantlar kullanıldığı için su, çamur, kar gibi etkenlere karşı dayanıklıdır ve diğer ürünlere göre bu özelliği sebebi ile kalitesi yüksektir.

Kullanım Kolaylığı

Uygulaması alıcıya ait olan Arma modellerimizi uygulamak oldukça basittir. İlk önce uygulayacağınız yüzeyi temizleyin. Bu temizleme işlemini yaparken, cila, mazot, gaz gibi ürünler kullanmayın. Sadece sabunlu su ile temizlik yapın. Arkasındaki koruyucu bandı çıkararak yüzeye uygulayın. En iyi yapışma süresi 24 saattir. Bu süre dolana kadar sağlamlığı arttırmak için bant ile destek yapıştırma uygulayın. Üst yüzeyden kullandığınız bandı 24 saat sonra çıkartabilirsiniz. Bu şekilde sağlamlığını arttırdığınız Arma modellerimiz yağmur veya su temasında paslanma yapmaz. Nikel kaplama ürünlerimizde paslanma, çürüme, renk atma, kabuk soyulma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Uygun fiyatlar üzerinden temin edebileceğiniz bu kaliteli ürünleri www.otoliman.com sayesinde kapınıza sipariş edebilirsiniz ve güvenli olarak internet üzerinden ödemesini yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.