Buğu ve Buz Önleyici
14 Ocak 2018

Soğuk kış aylarının gelmesi ile araç kullanıcılarının da kışlık kullanım gereksinimlerini yerine getirmelerinin zamanı gelmektedir. Kışlık lastikler, motor katkıları, antifriz, donma buğu önleyici cam suyu kullanımı, olası kaza oluşumlarının önüne geçilmesinin yanı sıra araçların kışa dayanım koşullarını da iyileştirmektedir.

Oto Silecek Modelleri
14 Ocak 2018

Araçların her parçası ayrı ayrı değerlere sahiptir. Aracının bakımını kendi bakımı gibi özenle yapan kişiler için bu durum daha da önem taşır. Aracınıza dair her türlü parça ve aksesuar desteğini en özenli detayına kadar öğrenmek için hemen Otoliman.com adresine giriş yapmanız yeterli olmaktadır. 

Kar Zinciri Modelleri
14 Ocak 2018

Kış aylarında olduğumuz şu günlerde araç sahiplerinin muhtemel yoğun bir kar yağışına ve kar yağışı ile beraber olabilecek buzlanmaya karşı hazırlıklı olması gerekir. Özellikle yoğun kar yağışı olur ise yolda kalmamak için kar zinciri her araç sahibinde olması gerekir. Unutmamak gerekir ki donanımsız bir şekilde karlı havalarda oluşabilecek bir kaza esnasında sadece kendimize ve aracımıza değil başkalarına da zarar verebiliriz. 

Bagaj Havuzu Paspasları
14 Ocak 2018

Otomobillerde bagaj kısmını kaplamak amacıyla araca özel bagaj havuzu paspası ürünleri kullanılmaktadır. Farklı birçok otomobil modeline uygun bagaj paspası çeşitleri sitemiz Otoliman.com'dan kolaylıkla tedarik edilebilmektedir.

Araca Özel 3d Paspas
14 Ocak 2018


Teknoloji artık her alanda kullanılıyor. Çağı takip ederek değişiklik ve farklılık arayanlardansanız özel bir otomobilin farklı bir görünümesi için 
3d paspas tercih edebilirsiniz. Bunun için fazla aramaya gereke yok otoliman.com online oto aksesuar alışveriş sitesi olarak birbirinden farklı onlarca çeşidi size sunuyoruz.

Yolculuklarınızda Oto Anten ile Müziksiz Kalmayın
26 Temmuz 2017

Araç radyoları geniş bant frekans ile çalışan ve vericilerden aldığı radyo sinyallerini birer sese dönüştüren gelişmiş teknoloji ürünlerindendir. Ses temizliği, sinyal gücü ve kesintisiz bir radyo deneyimi için ise radyo alıcılarınızın kuvvetli bir alıcı görevi gören geniş bant bir oto anten ile donatılmış olması gerekir. 

Düzenli Bagajlar Bagaj Havuzu
26 Temmuz 2017

Özellikle yeni araçlarda kullanıcıların çok ihtiyaç duyduğu bir aksesuar olan bagaj havuzu, bagajların hem uzun süreli kullanımını hem de temiz kalmasını sağlar. Aracına sürekli eşyalar yüklemek zorunda kalanlar için bulunmaz bir oto aksesuarı olan bagaj havuzu, her aracın bagaj büyüklüğüne göre özel olarak tasarlanıyor. 

Aracınızın Temizliği İçin 3d Paspas
26 Temmuz 2017

Araç sahipleri için bitmeyen çile araç temizliğidir. Özellikle yağmurlu ve çamurlu havalarda arabaya binerken iki kere düşünülür. Çünkü ayaklara bulaşmış olan çamur, toz arabaya bulaşacak ve temizlemesi oldukça zaman alacaktır. Bu gibi durumlara karşı araç içi temizlik malzemeleri satan firmalar çözüm olarak 3d paspas üretmekteler.

Temiz Bagajlar İçin Bagaj Havuzu
22 Haziran 2017

Bagajlar, arabaların eşya taşıma konusunda yapılmış en önemli bölgesidir. Bagaj bakımı ve temizliği bu nedenle çok önemlidir. Taşıdığımız eşyaya göre bagajlar az ya da fazla kirlenmektedir. Bagaj içinin temizliği de, bagaj havuzu olmadığında çok zorlamaktadır.

Oto Anten ile Radyo Keyfini Yaşayın
22 Haziran 2017

Kuşkusuz ki araçların konfor olarak en çok ihtiyaç duyulan aksesuarları radyo ve araç teybidir. Yolculuğu daha keyifli hale getiren en önemli aksesuar olması araç kullanıcıları tarafından da tescillenen radyolar bazı durumlarda çekmeme ve sinyalin zayıf olduğu durumlarda ses kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında radyo antenlerinin kontrolü gerekir ve aynı zamanda frekans yeterliliği olup olmadığı da radyonun yayın kalitesi ile doğru orantılıdır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.