Buğu ve Buz Önleyici
Buğu ve Buz Önleyici
14 Ocak 2018

Soğuk kış aylarının gelmesi ile araç kullanıcılarının da kışlık kullanım gereksinimlerini yerine getirmelerinin zamanı gelmektedir. Kışlık lastikler, motor katkıları, antifriz, donma buğu önleyici cam suyu kullanımı, olası kaza oluşumlarının önüne geçilmesinin yanı sıra araçların kışa dayanım koşullarını da iyileştirmektedir. Bu ekipmanların orijinal ve bilinen markalardan alınması, kullanım miktarı, araca olan olumsuz etkilerin önlenmesi ve aynı zamanda araçların korunması bakımından tercih edilmesi gereken ürünlerdendir.

Kullanım Amaçlarına Göre Ürünler

Kullanım amaçlarına göre ürünler, yaşanan yerin iklim koşulları, aracın cinsi ve aracın kullanım amaçlarına göre şekillenmektedir. Ülkemizin bazı bölgelerinde hava koşulları kışın sıfırın altında sıcaklıklara inmekte ve bu durum özellikle araçların plastik aksamlarında sorunlara ve deformasyonlara neden olmaktadır. Koruyucu kış bakımının yapılması araçların bu aksamlarının korunmasına yardımcı olurken motor ve iletim sistemlerinin de eksiksiz olarak çalışmasına olanak sağlar.

Antifriz Katkılı Koruyucu Ürünler

Antifriz katkılı ürünler, araçların sıvı barındıran depolarında yaşanması muhtemel donma sorunlarının giderilmesine ve güvenli bir sürüş için gerekli ürünlerdir. Aynı zamanda bu ürünler buğu ve buz önleyici özellikleri ile de aracın içindeki ve dışarıdaki havadan dolayı görüşü kısıtlayan buğu oluşumunu önler, görüş kalitenizin düşmesini engeller. Araçların camlarında oluşması muhtemel buz ve don oluşumlarını da engelleyen bu ürünler www.otoliman.com adresinde uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunuluyor. Kredi kartına taksit ve adrese teslim seçenekleri bulunan orijinal ve garantili ürünleri ile otoliman.com, online araç aksesuarları denilince ilk akla gelen alışveriş sitesidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.