Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Aracınız İçin Oto Paspas

Tüm araç sahipleri, araçlarını aldıkları günden itibaren daha temiz ve bakımlı olmasını isterler. Araç zeminin kullanım sıklığı, dökülen sıvı, yiyecek atıkları aracın içinde oluşan nem gibi durumlar araç tabanını olumsuz etkiler. Bu nedenle zeminde mutlaka paspas kullanılması önerilir. Paspas seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta üretiminin yapıldığı hammaddesidir. Bazı ucuz paspas modelleri üretiminde hurda malzeme kullanımı yapıldığı için doğrudan paspasın ömrünü ve kalitesini düşürdüğü için küçük alanda kullanıldıklarından insan sağlığına da zarar verebiliyor. Kaliteli paspas üretimi konusunda tecrübe sahibi olan Otoliman.com adresinde hem kaliteli hem de hesaplı pek çok paspas modelleri bulabilirsiniz.

Oto Paspas Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Araçlarda kullanılacak olan oto paspas seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi koku testinin yapılmış olmasıdır. Araç içerisinde istenmeyen kokuların oluşmasına neden olabilecek paspas kullanılmamalıdır. Ayrıca alınacak olan paspasın arabanın marka ve modeli ile uyumlu olması görsel açıdan önemlidir. Diğer önemli bir durum ise şöförün bulunduğu yere konulacak olan paspasın sürüş esnasında kaymaması için sabitlenir özellikte olmasıdır. Paspasın su geçirmez cinsten olması önemlidir, çünkü altına sıvı, çamur veya toz gibi istenilmeyen şeylerin kaçmaması gerekir. Bu tür olaylar arabanın taban döşemesinin zaman içinde yıpranmasına ve çürümesine neden olur. Bu nedenle paspasın sağlamlığı önemlidir.

Oto Paspas Çeşitlerimiz

% 100 özel kauçuk enjeksiyon ile üretilmiş olan ve kayma yapmaması için altında özel tırtıkları bulunan, temizliği kolay olan kauçuk oto paspas modelileri online oto paspas satış mağazamızda bulabilirsiniz. Dayanıklı %100 polipropilen kumaştan üretilen halı paspaslar güçlü olan kenar biye işlemeleri ile ağırlık sağladığından kayma yapmayan ve estetik bütünlüğü sağlayan, 5 parçalı halı paspas modellerini de mağazamızda bulabilir ve özelliklerine göre tercih yapabilirsiniz. Evdeki hijyen kadar araçlardaki hijyenin önemi de büyüktür. Oluklu oto paspas çeşitlerimiz içeri giren çamuru üzerinde tutacak şekilde tasarlanmış olmasından dolayı daha sağlıklı bir kullanım imkânı sağlar. Her araç modeline uygun, her renk ve kalitede, tüm markalarda kullanılabilen, koku yapmayan üniversal model ve uzun ömürlü oto paspas modellerimizi //www.otoliman.com/paspas-2 site adresinden temin edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.